Webová prezentácia od firmy Grandiosoft

Web stránku pre Dentálne Centrum vytvorila firma Grandiosoft, so sídlom v Galante. Medzi našu hlavnú náplň patrí tvorba web stránok: webových prezentácií a elektronických obchodov. Individuálnym prístupom zabezpečíme Vašu spokojnosť s konečným webovým riešením.

Okrem tvorby web stránok a eshopov, sa venujeme aj redizajnu. Prerobenie zastaranej stránky je veľmi dôležité, keďže aj Vaši návštevníci či zákazníci chcú vidieť neustále aktuálnu a na pohľad dobre vyzerajúcu stránku. Samotný dizajn Vám v prípade Vašej požiadavky vytvoríme originálny a jedinečný tak, aby sa nezhodoval so žiadnym iným. Dizajn musí odzrkadľovať Vašu firmu a oblasť, v ktorej podnikáte. V prípade, že sa rozhodnete pre šablónu, musíte počítať s tým, že konkurencia môže mať rovnakú. Dizajn by mal byť už v dnešnej dobe responzívny, to znamená, mal by sa prispôsobovať šírke obrazovky. Tým neodradíte návštevníkov, ktorí sa Vás prezerajú aj cez mobilné zariadenia.

Administrácia web stránky či eshopu je s našim vlastným administračným systémom veľmi jednoduchá a spravovať obsah zvládne každý. V prípade, že by ste mali záujem, môžeme do systému nainštalovať aj ďalšie moduly, ktoré Vám prinesú lepšie štatistiky a informácie o zákazníkov a podobne. Web stránku môžeme prepojiť aj so sociálnymi médiami, zaheslovať či umožniť preloženie stránky podľa potreby. Jazykové mutácie však musíte dodať Vy.

K webovým prezentáciám a eshopom poskytujeme aj dlhodobú starostlivosť v podobe SEO optimalizácie, ktorá má za následok, popredné zobrazovanie Vášho webu na jednotlivé kľúčové slová vo vyhľadávači. Okrem nej takisto poskytujeme PPC kampaň, ktorá so sebou prináša okamžité výsledky. Vyberte si aj niektorú z našich činností. Vyberte si profesionálne riešenia.

Webová prezentácia od GRANDIOSOFT


Všetky práva vyhradené - www.dentalcentrum.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
© Copyright 2013 www.dentalnecentrum.sk | Tvorba webových stránok od GRANDIOSOFT

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM